sleva: 7 %

Původní cena 429 Kč
Ušetříte 30 Kč
Vaše cena 399 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

10
10
Dosud koupeno
Max. počet zboží

ŠPA - Codorníu - Cava Anna de Codorníu LOVE

7 % ŠPA - Codorníu - Cava Anna de Codorníu LOVE

Španělská odpověď na populární šampaňské: Cava ANNA Love od nejstaršího, nejslavnějšího a největšího španělského producenta Cavy - z vinařství Codroníu.

Cava je španělské šumivé víno, které se vyrábí, stejně jako šampaňské, tradiční metodou druhotného kvašení v lahvi. Jeho základ tvoří tři bílé španělské odrůdy: Xarel-lo (dělá charakter, aroma a tělo), Macabeo (přidává svěžest a ovocnost) a Parellada (dodává eleganci).

Detailní popis

Moderní šumivé víno brilantní zlaté barvy se zelenými odlesky. Tato španělská Cava má díky 15 měsícům kvašení v lahvi krásně perzistentní perlení. Na nose vyniknou citrusy, tropické plody a briošky. V chuti je krásně svěží.

Chardonnay 70%, Xarel·lo, Macabeo, Parellada 30%

Codorníu

Historicky slavné vinařství, kde jeden z majitelů Josep Raventós je považován i za prvního výrobce kvalitních šumivých španělských vín, 1872. Firma velmi investovala do výzkumu jak v oblasti vinohradnictví tak vinařství. Codorníu je také jedním z největších výrobců vín Cava jež se proslavil svou vysokou kvalitou a konsistencí napříč celým svým portfoliem.

Vína z oblasti Penedes

Nejznámější vinařská oblast v Katalánsku se nachází v blízkosti Barcelony mezi pohořím Sierra de Montserrat a Středozemním mořem. Má rozlohu 26 080 ha a převažují zde bílé odrůdy jako Macabeo, Xarello a Parellada. Z červených vín pak Garnacha, Merlot, Carinena a Ull de Llebre (Tempranillo). Vyrábějí se tu všechny kategorie vín včetně šumivých. Pojem Cava je s touto oblastí úzce spjat, neboť právě v tomto regionu leží světoznámé vinařství Codorníu, jehož zakladatel je považován i za prvního výrobce těchto kvalitních španělských šumivých vín.

 

 

 

 


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay