sleva: 16 %

Původní cena 319 Kč
Ušetříte 50 Kč
Vaše cena 269 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

131
131
Dosud koupeno
Max. počet zboží

ITA - Velenosi - Il Brecciarolo Rosso Piceno Superiore DOC, 2016

16 % ITA - Velenosi - Il Brecciarolo Rosso Piceno Superiore DOC, 2016

Kdysi naše neoblíbenější víno se konečně vrací! Brecciarolo s jedinečným poměrem cena/výkon, krásnou, sametově hladkou chutí, výrazným projevem zralého červeného ovoce, měkkými tříslovinami a dlouhým závěrem.

Červené víno z Marky, okolí města Ascoli Piceno se stává ve světě stále populárnější pro svoji nadprůměrnou kvalitu při relativně výhodné ceně.

Detailní popis

Brecciarolo je vyráběno jako cuvée odrůd Montelpulciano a Sangiovese. Zatímco odrůda Montelpulciano vínu dodává krásnou rubínovou barvu a ovocnost, Sangiovese přispívá tříslovinami a vyšší kyselinkou. Kombinací těchto dvou odrůd vzniká víno s jedinečnou, sametově hladkou chutí. Hrozny, ze kterých bylo Brecciarolo vyrobeno, zrály ve velmi malé DOC oblasti zvané Rosso Piceno Superiore (podle města Ascoli Piceno) v nadmořské výšce 700 m.n.m.

Brecciarolo je ideální ke snoubení s těžkými, tučnějšími pokrmy, které nás v zimě rozhodně lákají více než např. salát. :-) Párujte ho s červeným masem či zvěřinou, ale i s těstovinami s červenou omáčkou, zralými sýry nebo k předkrmům obsahující lanýže nebo houby. 


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay