sleva: 25 %

Původní cena 199 Kč
Ušetříte 50 Kč
Vaše cena 149 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

554
554
Dosud koupeno
Max. počet zboží

ČR - Weinberg - Veltlínské zelené, 2017

25 % ČR - Weinberg - Veltlínské zelené, 2017

Suchý a svěží veltlín s příjemným pikantním nádechem. Hrozny pochází z viniční trati Išperky, která se nachází ve slunných Čejkovicích.

Jemné tóny trsu nezralých banánů, svěží a lehce pitelný. Suché.

Detailní popis

Dnes vám, skrze první lukrativní nabídku v našem Vínomatu, představujeme další, nové, ambiciozní, moravské vinařství. Vinařství Weinberg vlastní 5 hektarů v čejkovické vinařské oblasti. Donedávna se specializovali především na vinohradničení, tj. celou svou úrodu prodávali, dnes už ale ze svých nejlepších hroznů vyrábí i své vlastní víno (i když, jakoby negocianti naruby, používají také technologie svých vinařských kolegů a přátel).

Ve vůni i v chuti dnes nabízeného čejkovického Veltlínu ucítíte jemné tóny trsu nezralých banánů. Po polknutí vás ještě může napadnout (malinko) vavřín (neboli bobkový list). Tento Veltlín má pouhé 2 g/l cukru a 5,5 g/l kyselin, takže působí velmi svěže a pije se velmi snadno a rychle. Ani alkohol vás nedostane do kolen, má jen 12 %. Hrozny tohoto Veltlínu uzrály na 15 letých keřích révy vinné rostoucích na viniční trati Helezný díl (když stojíte v Čejkovicích nad zámkem na kopci zády k výrobně Sonnentoru, tak jsou to ty vinice napravo).


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay