sleva: 15 %

Původní cena 309 Kč
Ušetříte 46 Kč
Vaše cena 263 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

66
66
Dosud koupeno
Max. počet zboží

ITA - Fattoria di Basciano - Chianti Rufina DOCG, 2016

15 % ITA - Fattoria di Basciano - Chianti Rufina DOCG, 2016

Jiskrná rubínová až granátová barva, intenzívní vůně s náznaky lesních plodů. Chuť plná, harmonická, s dobře vyváženými tříslovinami. 6 měsíců zraje v sudech z francouzského dubu. Víno je vhodné i k delšímu uložení. Suché.

Vyrábí se z odrůd Sangiovese (95%) a Colorino (5%).

Detailní popis

Výborně se hodí k pečenému masu, zvěřině a uzrálým sýrům.

Velmi příjemné a dobře vyvážené Chianti z oblasti Rufina. Fattoria di Basciano je nejlepším vinařstvím této ne moc známé podoblasti Chianti D.O.C.G.. nedaleko Florencie.

 

Fattoria di Basciano

O Masi je známé jméno v toskánském světě vína více než 100 let. Vinařství Fattoria di Basciano se nachází v srdci překrásné oblasti Rufina nedaleko Florencie, kde rodina Masi dělá kvalitní víno už po 3 generace. Největší úspěchy se dostavili za vedení nejmladšího z rodiny, Dr. Paolo Masiho, který zúročil své vědomosti ze studia a praktické znalosti z cest. Důsledná práce na vinici, zavedení nejmodernějších technologií vedlo k neuvěřitelnému zlepšení kvality produkovaného vína. Dnes vína z Fattorie di Basciano dostávají mnohá ocenění v Itálii i ve světě, ale přitom jsou stále k dostání za velmi přijatelné ceny.


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay