Co je to VÍNOMAT?

Vínomat je portál hromadného nákupu vín (nebo jiného alkoholu), který provozuje Víno-klub.cz. Díky hromadnému nákupu je dosahováno mimořádných množstevních slev. V žádném případě se nejedná o výprodejový portál. Kvalitu nabízených produktů garantuje online vinotéka Víno-klub.cz.

Jak získat aktuální slevu?

Pokud se Vám líbí aktuální nabídka, stačí kliknout na tlačítko KOUPIT a vyplnit požadované údaje. Nabídka bude aktivována, až se prodá stanovené minimální množství zboží. Následně dostanete výzvu k platbě. Detailní postup se dočtete v sekci jak to funguje.

Co se stane, když nabídka nebude aktivována?

V tom případě se nestane nic. Nebudete vyzváni k platbě a objednávka se Vám zruší. V případě, že byste nabídce chtěli k aktivaci pomoci, podělte se o nabídku s Vašimi přáteli. Jen tak budeme moci využívat mimořádných slev.

Je doprava lahví kurýrem bezpečná?

Tři roky jsme hledali nejspolehlivějšího dopravce. Nyní jsme ho našli a věříme, že i Vy budete s naší kurýrní službou spokojeni. Jednotliví kurýři za zásilku osobně ručí, proto se o lahve starají, jak v bavlnce.

Co se stane, když se lahev při převozu rozbije?

Za naší čtyřletou historii se nám podařilo rozbít asi jen 10 lahví. V případě, že by se při dopravě nějaká lahev náhodou rozbila, budeme Vás kontaktovat a dohodneme si náhradní termín doručení kompletní objednávky. Jak jsme uvedli výše, kurýři nesou za dodávku osobní odpovědnost, takže se těmto případům snaží maximálně zabránit.

Je možný osobní odběr?

Osobní odběr je možný v naší kamenné prodejně na ulici Benediktská 3, Praha 1 nebo v našem skladě na ulici Hlavní 195, Chýně (cca 5 min jízdy od Zličína). Jeden pracovní den před tím, než bude objednávka připravena k vyzvednutí, dostanete oznámení emailem (expediční email). (Tzn. když dostanete oznámení v pátek, budete si moci přijít pro objednávku až v pondělí).

Musím Vám před vyzvednutím volat?

Pokud dostanete expediční email, je to závazná informace o tom, že od následujícího pracovního dne je Vaše objednávka připravena k odběru. Nemusíte si to již telefonicky prověřovat.

Jaká je otevírací doba pro osobní odběry?

Kamenná prodejna v ulici Benediktská 3, Praha 1 má otevřeno v pracovní dny od pondělí do pátku od 9:00 – 21:00 hod. Sklad na ulici Hlavní 195, Chýně má otevřeno v pracovní dny od pondělí do čtvrtka od 8:00 – 16:00 hod, v pátek od 8:00 do 15:00 hod.

Mohu poslat objednávku na jinou adresu? Jako dárek?

Ano, víno je dárek jak víno. Tím, že objednávku platíte předem, můžete poslat celou objednávku na jinou adresu. Vyplňte prosím náhradní doručovací adresu a do vzkazu zákazníka nám uveďte, že se jedná o dárek. Do krabice pak nepřiložíme fakturu, ale můžeme přiložit věnování, pokud nám ho připíšete.

Jak Vám mohu nabídnout svá vína (nebo jiný alkohol) do Vínomatu?

Svou nabídku nám prosím zašlete emailem na vinomat@vino-klub.cz s předmětem Nabídka. Pokud nás nabídka zaujme, budeme Vás kontaktovat.

Vyrobil: Zengon

 
GoPay