sleva: 16 %

Původní cena 345 Kč
Ušetříte 56 Kč
Vaše cena 289 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

630
697
Dosud koupeno
Max. počet zboží

NĚM - Fio - Fabelhaft - Mosel Mineral Riesling, 2017

16 % NĚM - Fio - Fabelhaft - Mosel Mineral Riesling, 2017

Spolupráci Philippa Ketterna a Daniela Niepoorta ve FIO Wines ocenil slavný německý vinařský průvodce Gault&Millau označením Objev roku 2020 !!!

Tento Rýňák má krásnou nazlátle zelenou barvu. Vůně nám připomíná vůni břidlicového vinohradu po dešti. V chuti je pěkně plný a dobře vyvážený, s vyšší kyselinkou, ukázkovou mineralitou, typickými meruňkovými tóny.

Detailní popis

Nejen díky tomuto čerstvému ocenění je po Fabelhaftu 2017 obrovská poptávka a začíná se blížit svému doprodání. S tím současně roste i jeho cena. Viděli jsme jej k prodeji i za 20 EUR. 
 

  • Philipp Kettern je mladý německý vinař, který převzal rodinné vinařství v moselském Piesportu v roce 2010 (ve svých 23 letech) a hned v roce 2015 ho německý časopis VINIUM zařadil mezi Nejlepší budoucí německé vinaře a v témže roce zároveň zvítězil v obrovské konkurenci německých souputníků a získal prestižní ocenění za Nejlepší suché bílé z Mosely (jedna z 25 nejvyšších cen soutěže Mundus Vini, která hodnotí přes 11 000 vín).
     
  • Daniel Niepoort je mladý a ambiciózní portugalský vinař, syn Dirka Niepoorta - slavného producenta portského a obchodníka s vínem, díky kterému jsme měli tu čest ochutnat portské z ročníku 1899.

 


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay