sleva: 12 %

Původní cena 249 Kč
Ušetříte 30 Kč
Vaše cena 219 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

148
148
Dosud koupeno
Max. počet zboží

FRA - Gipsy Wines - Le Diable - Cabernet Sauvignon Syrah, 2016 - DOPRODEJ

12 % FRA - Gipsy Wines - Le Diable - Cabernet Sauvignon Syrah, 2016 - DOPRODEJ

Ďábel z ročníku 2016, který se doprodává. ;-)

Cuvée Diabolique (ďábelské cuvée), jak mu také říkají, je vyrobeno z Cabernetu Sauvignonu a Syrahu. Má neprůhlednou rubínovou barvu s nafialovělými okraji. Neprůhledné je i díky tomu, že není filtrováno, takže je jeho chuť plnější a širší. Je krásně hladké, elegantní a ovocné. V jeho vůni ucítíte zralé třešně, v chuti pak trpčí tóny aronie, které víno získalo z cabernetových tříslovin. V dlouhé, a díky Syrahu, i lehce pikantní dochuti, jsou tóny višní a vysokoprocentní hořké čokolády.

Detailní popis

Toto víno je společným dílem francouzského vinaře Julliena Lagahuzereho a nepřehlédnutelného italského vinařského mága Marca Zanettiho (též činný v Zio Porco Wines).

K vínu Le Diable se podle vinařů skvěle hodí pizza Diavolo a píseň "Sympathy for the Devil" od kapely Rolling Stones.  

O Cabernetu Sauvignon

Cabernet Sauvignon byl oblíbeným vínem na francouzském dvoře už v 18. století. Jeho popularita se i po dvou staletích drží značně vysoko, především díky nezaměnitelnému aroma černého rybízu, zelené papriky a cedrového dřeva. Spolu se Syrahem, Pinot Noirem a Merlotem patří mezi čtyři celosvětově nejoblíbenější (a nejprodávanější) červená vína. Nejpříznivější podmínky poskytuje Cabernetu oblast Médoc ve francouzském Bordeaux. Štěrková půda kolem řeky dovoluje kořenům prorůstat do velké hloubky, díky tomu jsou zdejší vína plnější a tělnatější. Pokud se chcete o Cabernetu dozvědět více, navštivte naše Vínoviny.

 

 

 

 


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay