sleva: 23 %

Původní cena 129 Kč
Ušetříte 30 Kč
Vaše cena 99 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

68
77
Dosud koupeno
Max. počet zboží

ČR - Nové Vinařství - Svatomartinské - Svatovavřinecké klaret, 2019

23 % ČR - Nové Vinařství - Svatomartinské - Svatovavřinecké klaret, 2019

Bílé víno s nádechem starorůžové barvy s decentní vůní pivoněk, v chuti ovocné s vyváženým obsahem cukrů a kyselin. Suché.

Vína ročníku 2019 mají konečně dobrou kyselinku, srovnatelnou s ročníkem 2013. Vína jsou proto svěží, krásně voní a déle vám vydrží. Réva si po loňském plodném roce musela trošku (i díky suchu) odpočinout, proto dala celkově nižší výnos, díky čemuž jsou letošní vína mohutnější a koncentrovanější, tzv. "plná huba". Hrozny dobře dozrály, proto budete pít místo obvykle řidších "jakostek" plnější, ale suché, pozdní sběry, ovšem za nižší cenu "jakostek".

Detailní popis

Po jejich ochutnání (nebo pokud věříte nám či vašim spoluochutnávačům) máte příležitost se zazásobit nejoblíbenějšími mladými a svěžími víny ročníku 2019 za tu nejlepší cenu! Díky skvělé kyselince letošního ročníku vám tato mladá vína vydrží k pití minimálně do té doby, než vinaři nalahvují a dají do prodeje další vína ročníku 2019, což bude určitě nejdříve až na Velikonoce. A kdy jindy byste si mohli nakoupit čerstvé "pozdní sběry" za ceny okolo stokoruny, než právě teď?


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay