sleva: 22 %

Původní cena 639 Kč
Ušetříte 140 Kč
Vaše cena 499 Kč

Nabídka je platná ještě:

00
00
00
00
dnů hod min sec

Akční nabídka již byla ukončena.

23
33
Dosud koupeno
Max. počet zboží

NĚM - Schieferberg - Mosel Riesling Pét-Nat, 2010

22 % NĚM - Schieferberg - Mosel Riesling Pét-Nat, 2010

Přírodně šumivá vína se vyráběla tímto způsobem již ve starém Římě. Tento Pét-Nat z moselského Rieslingu skvělého ročníku 2010 je v oblasti raritou.

Pét-Nat, což je přírodně perlivé víno, které se nalahvuje ještě v průběhu kvašení a dokvasí až v samotné lahvi, ve které se díky tomu vytvoří bublinky, jenž víno zároveň zakonzervují.

Detailní popis

A to nejen chemicky, ale i chuťově! Asi málokdy budete mít šanci dostat se k tak čerstvému vínu, pokud na něj nebudete číhat při kvašen přímo ve sklepě. Víno je vyráběno bez přidání síry, proto je šťavnatě ovocné s tóny čerstvého zralého ovoce. V jeho chuti je krásně vyvážena síla s elegancí.

O ODRŮDĚ

Ryzlink je vskutku královská odrůda, která právem patří mezi nejoblíbenější odrůdy na světě. Dají se z něj vyrobit chutná, různorodá a dlouhověká vína. Nejprestižnější ryzlinkové oblasti se nachází v Německu a dalších německy hovořících regionech - v Alsasku a Rakousku. Rodným místem Ryzlinku, jak napovídá už jeho jméno, je německy hovořící oblast Rheingau. Voňavým, svěžím a ovocným Ryzlinkům s říznou kyselinkou se daří především na minerálním (břidlicovém) a písčito-jílovém podloží, jaké mu poskytuje hlavně proslavená a oblíbená oblast kolem klikatící se řeky Mosely. Zdejší Ryzlinky v sobě spojují výrazné aroma meruňkové pecky v kombinaci s úžasnou mineralitou. Více o klikatící se Mosele a jejím vinařském potenciálu se dozvíte v článku na našich Vínovinách.

 


Způsob platby

Na Vínomatu můžete platit následujícími způsoby platby:
  • Online přes platební portál GoPay
  • Převodem
  • Při převzetí zboží

Vyrobil: Zengon

 
GoPay